Чи проходить графік функцій y=корінь квадратний x через точку А(121;11)


Ответы на вопрос

Отвечает Бурматов Денис.

так , проходить

Объяснение:

щоб дізнатись це , потрібно підставити точку в саму функцію

y = \sqrt{x} \\11 = \sqrt{121 }\\\\( \sqrt{121 } = 11)\\ (\sqrt{121 } = -11 )\\ \\11 = 11