Знайдіть значення функції y=4x+3,якщо значення ааргументу дорівнює -2​


Ответы на вопрос

Отвечает Игнатущенко Константин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

у=4х+3  

если у=- 4 , тогда

4х+3= - 4

4х=- 4-3

4х= -7

х=-7 / 4

х= -1,75

Значение аргумента,при котором функция у=4х + 3,   равен : - 1,75