Із Києва у Харків виїхав автобус і рухався без зупинок iз середньою швидкістю 45 км/год. Одночасно

із Харко ва у Київ виїхав мотоцикліст і рухався без зупинок із середньою швидкістю 55 км/год. Через 4 год 50 хв вони зустрілися.визначіть відстань між ними.

Ответы на вопрос

Отвечает Евстафьев Дмитрий.

Ответ:

V=45+55=100 км/год

t=4год 50хв=4 5/6 год

S=Vt

S=100×4 5/6=100×29/6= 483 1/3 км