Знайдіть восьмий член і суму п′ятнадцяти перших членів арифметичної прогресії (an), якщо a1 = 4, a2

= 7.

Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенова Алёна.

Ответ:

a8=25
s15=375

Объяснение:

a1=4
a2=7
a2=a1+d
d=3
a8=a1+d(n-1)
a8=4+21=25
s15=(2a1+d(n-1)/2)*n
s15=(8+42)/2*15=375