Який номер члена арифметичної прогресії (xn)що дорівнює 29,4, коли x1=10,2,d=0,4?


Ответы на вопрос

Отвечает Шалаева Елизавета.

Объяснение:

x_1=10,2\ \ \ \ d=0,4\ \ \ \ x_n=29,4\ \ \ \ n=?\\x_n=x_1+(n-1)*d=29,4\\10,2+(n-1)*0,4=29,4\\10,2+0,4n-0,4=29,4\\9,8+0,4n=29,4\\0,4n=19,6\ |:0,4\\n=49.

Ответ: n=49.