(3y-1)(3y+1)-(3y-4)(3y-1)=7​


Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова София.

Отв.Здійсніть перетворення (вкажіть назви продуктів реакції і типи реакцій) :

Здійсніть перетворення (вкажіть назви продуктів реакції і типи реакцій) :Mg → MgS → H2S → SO2

Здійсніть перетворення (вкажіть назви продуктів реакції і типи реакцій) :Mg → MgS → H2S → SO2Розв’яжіть задачу:

Здійсніть перетворення (вкажіть назви продуктів реакції і типи реакцій) :Mg → MgS → H2S → SO2Розв’яжіть задачу:Яка маса гідрогенсульфату утвориться при взаємодії 55г натрій сульфату з сульфатною кислотою, якщо вихід продукту 95% ?

Отвечает Зайцева Вика.

Ответ:

15y=12

Объяснение:

(3y-1)*(3y+1-3y+4)

- - - -

(3y-1)*5=7

15y-5=7

15y=7+5

15y=12

-- это подобные они равны 0