Яка із функцій є лінійною. y=2-5x. y=x2+1. y=6/x


Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

y=2-5x

Объяснение:

y=2-5x - лінійна функція

y=x^2+1 - парабола

y=6/x - гіпербола