Знайти чотири перші члени геометрічної прогресії якщо (bn) b1=-2= b2=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Андрей.

Відповідь:

-2;-3;-4;-5

Пояснення:

d=b2-b1=-3-(-2)=-1

bn=b1+d(n-1)

b3=-2+(-1)*(3-1)=-4

b4=-2-1*3=-5