Обчисли суми перших 6 членів геометричної прогресії, якщо b1 = 0,2 і знаменник дорівнює −10. S6 = .


Ответы на вопрос

Отвечает Сиринова Маша.

Ответ:

Сума шести перших членів геометричної прогресії дорівнює -18181,84

Объяснение:

Дано:

b₁ = 0,2

q = -10

S₆ - ?

Розв'язок:

Формула для обчислення n членів геометричної прогресії:

S_{6} = \dfrac{b_{1} *(q^{n}-1)}{q-1}

Підставимо необхідні значення:
S₆ = 0,2 * (-10⁶ - 1) / (-10 - 1) = 0,2 * 999999 / (-11) = -18181,84

Відповідь: S₆ = -18181,84.