Чому дорівнює значення функції y=7x-1,4<якщо x=0,5


Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Лёша.

Ответ:

2,1

Объяснение:

у=7х-1,4

Если х=0,5, то у=7×0,5-1,4=3,5-1,4=2,1