Знайти суму 5 перших членів геометричноï прогресії в якій b1= 10, q=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

310

Объяснение:

Sn=\frac{b1(q^{n}-1 )}{q-1} \\ S5=\frac{10(2^5-1 )}{2-1}=310