При якому значенні х графік функції проходить через точку А ? у= -3/4х - 1, А(х;4) Срочноо в мене

є 20 хв і потрібно здавати!! Поможітььь

Ответы на вопрос

Отвечает Галимова Диана.

\displaystyle\bf\\y=-\frac{3}{4x-1} \\\\\\A\bigg(x \ ; \ \underbrace{4}_{y}\bigg)\\\\\\4=-\frac{3}{4x-1} \\\\\\16x-4=-3\\\\\\16x=1\\\\\\x=0,0625\\\\\\Otvet: \ x=0,0625