Яка з точок належить графіку у=15-7х: А(3, -6); B(-2, 30); C(2, 2); D(-1, 23)​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Александр.

Відповідь:

А(3;-6)

Пояснення:

A: y(3)=15-7*3=15-21=-6.
Точка А(3;-6)  належить графіку у=15-7х.
Решта, шляхом підстановки, не належать.