Для функції y=f(x) запишіть ∆y у точці x0=1, якщо: f(x)=x², ∆x=0,3​


Ответы на вопрос

Отвечает Новарчук Никита.

Ответ:

f(x)=x^2\ \ ,\ \ x_0=1\ ,\ \ \Delta x=0,3

\Delta y - приращение функции  ,   \Delta y=y(x_0+\Delta x)-y(x_0)  .

\Delta y=(x_0+\Delta x)^2-x_0^2=(1+0,3)^2-1^2=1,3^2-1=1,69-1=0,69