B1 = 0,09, b5 = 1,44. Знайдіть знаменник геометричної прогресії (bn).


Ответы на вопрос

Отвечает Пахомов Кирилл.

Объяснение:

b_1=0,09\ \ \ \ b_5=1,44\ \ \ \  q=?\\b_n=b_1*q^4\\b_5=0,09*q^4=1,44\\q^4=\frac{1,44}{0,09}\\ q^4=16\\q^4=2^4\\q=2.

Ответ: q=2.