Знайднь суму дев'яти перших членв арифметично прогресй (аn) ‚у якш а1 =6, а9 =14.


Ответы на вопрос

Отвечает Османов Адам.

Ответ:

a9=a1+d(9-1)

22=6+8d

8d=16

d=2

S20=20*(1/2)* (2*6+2*19)=20*(6+19)=20*25=500

Объяснение: