Число - 2 є коренем рiвняння 3x² + 5x + k = 0. Знайти другий корінь рiвняння та значення

кСрочноX2 = ...; k = ...

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Савелий.

x1+x2=-b/a

-b=-5

a=3

2+x2=-5/3

x2=-5/3-2=-3 2/3

k/3=x1*x2

k=3x1x2=3*2*(-3 2/3)=-22

3x^2+5x-22=0