Скласти квадратне рівняння з цілими коефіцієнтами, корені якого 3 і 4


Ответы на вопрос

Отвечает Редько Ваня.

Відповідь:

Пояснення:

3+4 = 7

3*4 = 12

x^2 - 7x + 12 = 0

(Використовуємо т. Вієта :

х1+х2=-b

x1x2=c)