Знайти розмах,моду,медіану і середнє значення чисел: 12,13,13,17,20


Ответы на вопрос

Отвечает Казисов Жандос.

размах: 20-12=8

мода: 13

медиана: 13

среднее значение: (12+13+13+17+20)/5=65/5=13