1. Знайдіть значення функції у = х(х-4),якщо значення аргументу дорівнює -3​


Ответы на вопрос

Отвечает Олішкивич Марічка.

Ответ:

у=21

Объяснение:

Якщо х=-3,то:

у = х(х-4)

у=-3((-3)-4)

у=9+12

у=21