Прошу допомоги Знайдіть знаменник і третій член арифметичної прогресії, якщо b1 = -6 , b2 = 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Богдан.

Відповідь:

для геометричної прогресії

bn=b1*q^(n-1)

b2=b1*q

3=(-6)*q

q=3/(-6)

q=-1/2

b3=(-6)*(-1/2)^2=(-6)*1/4=-3/2,

для арифметичної прогресії

an=a1+d(n-1)

a2=(-6)+d

3=(-6)+d

d=3+6=9

a3=-6+9*2=-6+18=12

Пояснення: