на яке число треба помножити обидві частини першого рівняння щоб дістати у рівняннях системи x+y=4

3x-5y=4 протилежної коефіцієнти для змінної у

Ответы на вопрос

Отвечает Вигівська Дарина.

Відповідь:

x=1 y=3

Пояснення:

потому-что: если к 1 добавим 3 как показано в уравнении x+y=4, 1+3=4

а в уравнении 3х-5у, будет 3х3-5х1 то есть 9-5=4

уравнения подтверждены