шостий член геометричної прогресії дорівнює 10. чому дорівнює добуток одинадцяти перших членів цієї

прогресії

Ответы на вопрос

Отвечает Ивакина Елизавета.

Відповідь:

10 в 11 степені або
10^11 або

100 000 000 000

Пояснення:

b6*b6=b5*b7,..., b6*b6=b1*b11.
Тому добуток 11 членів геометричної прогресії рівний
b6^11=10^11