Складіть квадратне рівняння із цілими коефіцієнтами корені якого дорівнюють 2+корень 3 и 2- корень 3


Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Ксюша.
(х-2-√3)(х-2+√3)=0
Используем (a-b)(a+b)=a²-b², где а=х-2; b=√3:
(x-2)²-(√3)²=0
x²-4x+4-3=0
x²-4x+1=0.