Функцію задано формулою у = 5 - 3х. Знайдіть значення функції, якщо значення аргумента дорівнює -1.​


Ответы на вопрос

Отвечает Івасюк Саша.

Аргумент — х; х=-1.

у=5 - 3×(-1) = 5 + 3 = 8

Ответ:8.