В арифметичній прогресії (a) a1=3, d=2. знайдіть а10​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Таня.

Ответ:

За формулою n-члена:

a(n)= a1 + d (n-1)

a10 = 3+2(10-1)=3+18=21