Розв'язати систему рівнянь 4x+5y=41 28x-3y=47,6 потрібно росписати будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Швейко Саша.
4х+5у=41
х= 1,7+ 3/28у
4(1,7+3/28у)+5у=41
у=63/10
х=1,7+3/28•63/10
х=19/8
проверка:
х,у=19/8; 63/10
4•19/8+5•63/10=41
28•19/8-3•63/10=47,6