Яку формулу доцільно застосовувати до даного виразу (2b-3a)(3a+2b)​


Ответы на вопрос

Отвечает Semchuk Lilia.

​Ответ:

Объяснение: (a-b)(a+b)=a²-b²     формула  наз .разность квадратов

(2b-3a)(3a+2b)=(2b-3a)(2b+3a)=(2b)²- (3a)²=4b² - 9a²