СРОЧНО ДАЮ 25 БАЛОВ З-поміж формул вибери ту, що задає лінійну функцію, і знайди її значення при

х = - 4. У відповідь впиши отримане значення. y = 3x², y = 3x + 2, y = 3 + 2 Т​

Ответы на вопрос

Отвечает Тигиняну Лиза.

Линейную функцию задаёт формула у=3х+2

Если х = -4, то: у=3·(-4)+2=2-12= -10

Ответ: -10