3.Розв'язати систему рівнянь систему додавання: 4х-5у=3 2х+3у=7​


Ответы на вопрос

Отвечает Синевич Алина.

Ответ:

(2;1)

Объяснение:


Отвечает Алимбек Аян.

Объяснение:

4х-5у=3

2х+3у=7 (-2)

4х-5у=3

-4х-6у= - 14

+ ————

-11у= - 11

У=1

4х=3+5×1

4х=8

Х=2

Ответ : (2;1)