Вкажіть розв'язок системи рівнянь у-х=2 х+у=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Єгорова-Егорова Даша.
У=х+2

х+х+2=4
2х=4-2
2х=2 |:2
х=1

у=1+2=3

відповідь: (1;3)

зробі найкращу відповідь