Спростить вираз (2x-3y)(2x+3y)-(3x+2y)(3x-2y) і знайдіть його значення, якщо х=1,8; y=(- 1,8).​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Аліна.

Ответ:

-32,4

Объяснение:

4x²-9y²-9x²+4y²=-5(x²+y²)=-5*2*1,8²=-32,4