Запишіть у вигляді звичайних дробів числа: 0,(4); 5,(53)


Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Юля.

Відповідь:

0,4= \frac{4}{10}=\frac{2}{5}

5,53=5\frac{53}{100}=\frac{553}{100}

Пояснення: