Знайдіть периметр паралелограма, якщо його сторони дорівнюють 10 і 15см.


Ответы на вопрос

Отвечает Тимовський Назар.

\displaystyle\bf\\a=10 \ sm\\\\b=15 \ sm\\\\P=\Big(a+b\Big)\cdot 2=\Big(10+15\Big)\cdot 2=25\cdot 2= 50 \ sm