Перенести доданки з невідомими у ліву частину, а відомі у праву частину рівняння: 8x-8=20-6x


Ответы на вопрос

Отвечает Занорина Алина.

Ответ:

8х+6х=20+8—відповідь на питання

Пошаговое объяснение:

8х-8=20-6х

8х+6х=20+8

14х=28

х=2—рішення рівняння

Отвечает Шичанин Денис.

Пошаговое объяснение:

8х+6х=20+8

не знаю чи потібне розвязання але напишу.

14х=28

х=28:14

х=2