Знайти суму двадцяти перших членів арифметичної прогресії (аn) 5;9;13;17;...


Ответы на вопрос

Отвечает Евдонко Влад.

\displaystyle\bf\\a_{1} =5\\\\a_{2} =9\\\\a_{2} =a_{1} +d\\\\d=a_{2} -a_{1} =9-5=4\\\\\\S_{20} =\frac{2a_{1}+19d }{2} \cdot 20=(2a_{1} +19d)\cdot 10=(2\cdot 5+19\cdot 4)\cdot 10=\\\\\\=(10+76)\cdot 10=86\cdot 10=860\\\\\\Otvet \ : \ S_{20} =860

Отвечает Дильмухаметов Тимур.

Відповідь: 860

Пояснення: