Дано вершини A(4;-1;2), В(8;1;6), C(10;3;14) трикутника АВС. Знайти довжину медіани проведеної з

вершини А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Глеб.

Ответ:

Объяснение:

Медіана ділить протилежну сторону навпіл, тому шукаємо середину відрізка ВС:

x=\frac{x_{1}+x_{2}  }{2}

y=\frac{y_{1}+ y_{2} }{2}

z=\frac{z_{1}+z_{2}}{2}

х=(10+8):2=9

y=(1+3):2=2

z=(14+6):2=10

M(9;2;10)

Довжина медіани АМ=\sqrt{x^{2} +y^{2}+z^{2}}

АМ(9-4;2+1;10-2), АМ=(5; 3; 8)

АМ=\sqrt{25+9+64} =\sqrt{98}=7\sqrt{2}