Замініть степінь з цілим від'ємним показником дробом. a) 4^-3 б) (2x)^-2


Ответы на вопрос

Отвечает Макарьев Денис.

Ответ:

1) 1/4³=1/64

2) 1/(2х)²=1/4х²