B³+c⁶,якщо b=-2,c=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Галимова Вилена.

Ответ:

-7.

Объяснение:

b^3 + c^6 = b*b*b + c*c*c*c*c*c = (-2)*(-2)*(-2) + (-1)*(-1)*(-1)*(-1)*(-1)*(-1) = -8 + 1 = -7

При парному показнику степеня завжди буде знак "+", при непарному - знак зберігається, наприклад:

(-x)^2 = x^2\\(-x)^3 = -x^3