У першому мішку було в 4рази більше цукру, ні у другому. Коли з першого взяли 10 кг цукру, а в

другий досипали 5. Скільки кілограмів цукру було в кожному мішку спочатку ТЕРМІНОВООО З УМОВОЮ!!!!!!!​ ДАЮ 51 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.

Відповідь:

у першому мішку 4×5=20 кг цукру

у другому мішку 4 кг цукру

Пояснення:

складемо рівняння:

4х-10=х+5

3х=15

х=