1) Якщо периметр паралелограма до- рівнює 56 см, а одна зі сторін утричі більша за іншу, то більша

сторона до- рівнює...​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдубаева Нургуль.

Ответ:

Перша сторона = 7, друга 7*3=21. Отже, 21 см і 7 см

Объяснение:

Нехай одна сторона дорівнює - х, тоді друга утричі більша - 3х

За властивістю - В паралелограмі дві сторони рівні та паралельні

Отже, 3х+3х+х+х=56

8х=56

х=7

Отвечает Нурканова Диляра.

Відповідь:

Більша сторона 21 см

Пояснення:

За властивістю паралелограмів кожні дві проилежні сторони дорівнюють одне одній(а їх всого 4).

Тому ми можемо скласти таку формулу (нехай х=менша сторона):

3x*2+x*2=56см

6x+2x=56см

8х=56см

х=56см/8=7см

3x=7см*3=21см-більша сторона