Доведіть тотожність 9,8в=5+9в-1,2в-2(2,5-6)


Ответы на вопрос

Отвечает Подхватилин Александр.

Ответ:

5+9b-1,2-2(2,5-b)=5+9b-1,2-5+2b=11b-1,2b=9,8b.

Тотожність буде вірною: 9,8b=9,8b.