Відомо, що 2b 2 m 3 = 5. Обчисліть значення виразу: 16b 8 m 12


Ответы на вопрос

Отвечает Кошитар Інеса.

Ответ:

Объяснение:

2 b^2*m^3 = 5

найти 16 b^8* m^12

16 b^8* m^12 = 2^4*(b2)^4*(m^3)^4 = (2 b^2*m^3)^4 = 5^4 =25^2 = 625