Розв'яжіть рiвняння: 7-x² - (2x+4-x²) = -9. Терміново ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Леха.

Ответ:

Объяснение:

........


Отвечает Кузнецова Юля.
7-x2-2x+4-x2 =-9

Розкрийте дужки

7-x2-2x-4+x2=-9

Скоротіть протилежні доданки Обчисліть

3-2x=-9

Перенесіть константу у праву частину

-2х=-9-3

Обчисліть

-2x=-12

Розділіть обидві частини

Рішення

x=6