Не виконуючи побудов знайдіть точки перетину графіку функцій y=-6x^2 і y=3x


Ответы на вопрос

Отвечает Фишман Лана.

Ответ:

(х; у) (0; 0);  (-0,5;  -1,5)

Объяснение:

y=-6x²

y=3x

-6х²=3х;  -6х²-3х=0;  6х²+3х=0;  3х(2х+1)=0;  х=0;  2х+1=0;  2х=-1; х=-1/2

х=0; у=0

х=-1/2;  у=-1,5