Які вирази дорівнюють даному виразу −2c−2m? Обери всі правильні відповіді: 2(−m+c) (c−m)⋅2

2(−m−c) (−m−c)⋅2 2(c+m) (−c−m)⋅2

Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Варя.

Ответ:

2(-m+c)=c+m-2

2(-c+m)=c-m