Даю 70 балов і Корону! Срочно!!! Виконати множення многочленів: 1) (a-b)(a+b) 2) (p+q)(p-q) 3)

(c-9)(c+9) 4) (5+t)(5-t) 5) (2x-1)(2x+1) 6) (3y+8)(3y-8)

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Ксения.

Объяснение:

Формула для подальших розв'язів:

(a - b)(a + b) = a^{2}  -  {b}^{2}

1) (a-b)(a+b) = a²-b²

2) (p+q)(p-q) = p²-q²

3) (c-9)(c+9) = c²-81

4) (5+t)(5-t) = 25-t²

5) (2x-1)(2x+1) = 4x²-1

6) (3y+8)(3y-8) = 9y²-64

Якщо залишились якісь питання - пишіть в коментарі ;)