Подайте вираз at - bt + 6a - 6б у вигляді добутку та зна- йдіть його значення, якщо t = -14; а =

6,7; b = 5,7.

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Юлия.

Ответ:

- 8

Объяснение:

at-bt+6a-6b = t(a-b)+6(a-b) = (a-b)(t+6) = (6,7-5,7)(-14+6) = 1×(-8) = -8

Отвечает Талантов Баяс.
(6,7•(-14))-(5,7•(-14))+(6•6,7)-(6•5,7)=-8