знайдіть периметр прямокутника , якщо одна його сторона дорівнює а сантиметрів , а друга його

сторона на 4 см більша срочноооооо даю 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Шеметов Максим.

Дано:

перша сторона а

друга а - 4

можна навпаки ( перша - а + 4, друга - а)

у двох випадках друга більша

зн-ти:

Р-?

Р-я:

перша сторона = третій

другв сторона = четвертій

не пам'ятаю можна типу зробити, скл рівняння, або так

Р=2а+2b

Р=2*(а-4)+2*а                            дії множення та ділення спочатку

2а-4+2а=0                                  а, як літера типу (х, m, n)

2а+2а=4

4а=4

а=4:4

а=1

а далі можна підставити в формулу периметра і розв'язати, підійди до вчителя і уточни

і не бійся питати. якщо щось не зрозуміло, хай хоч триста раз пояснювать буде,

задача вчителя ПОЯСНИТИ,

головне, щоб ти зрозумів(ла)

а буде вчителю зручно чи ні то її проблеми

(або підійти після уроку) сам(а) дивись