Відомо, що х + 1/x=3.Знайдіть значення виразу х²+1/x²​


Ответы на вопрос

Отвечает Прудник Оля.

Ответ:

x + 1/x = 3

(x + 1/x) ² = 3²

(розкриваємо дужки)

x² + 2 + 1/x² = 9

x²+ 1/x² = 7